• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Eşya Sigortalama

Eşya Sigortalama

Sigortalı NakliyatBirlik Depolama olarak güvenlik her zaman öncelikli olarak vermiş olduğumuz hususlar arasındadır. Bu sebep ile Ankara’da kurulmuş olan Birlik Depolama üst düzey güvenlik ekipmanları ile donatılmıştır. Eşya depomuz dışarıdan anlaşmalı olarak çalışmış olduğumuz güvenlik firmaları tarafından gün boyu haftanın her günü kameralar ile izlenilmekte olup her hangi bir olumsuzluk durumunda emniyet güçleri tarafından müdahale edilmektedir.

Depomuz oda tipinde olduğu için rutubetsiz bir ortam olma özelliğindedir. Aynı zamanda haşere ve küf oluşumlarını engellemek için periyodik aralıklar ile anlaşmalı çalışmış olduğumuz temizlik firmaları tarafından temizliği yapılmaktadır.

Eşyalarınızı depomuza teslim ettikten sonra odalarımızın kapıları kilitlenir ve mühürlenir. Depo odalarımızın anahtarı sadece sizde kalır, ikinci kişilere anahtarı verilemez. Depomuzun güvenlik sigortasından sorumlu olduğu şirket ise Axa Oyak firması tarafından sigorta güvencesi altında korunmaktadır. Eşyalarınız nakliye ve depolama sigortası poliçeleriyle kaza, yangın, deprem, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta güvencesi altındadır.

Maksimum verimliğin sağlanması için oda tipinden oluşan depolarımız güvenle saklanması sağlamaktadır. Depo güvenliği hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.