• (0312) 332 16 96 pbx
  • (0506) 700 39 28 gsm

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz EkspertizBirlik Depolama olarak depolama aşamalarınızın sorunsuz ve düzenli bir boyutta geçmesi için nakliye ve depolama işlemleri öncesinde ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Ekspertiz taşınacak olan her eşyayı her detayı ile inceledikten sonra size uygun bir taşınma programı hazırlamaktadır. Hazırlanan program kapsamı içerisinde hangi ambalajlama malzemelerinin eşyalarınızda kullanılacağını, kaç kişilik personelin taşınma sırasında görev alacağı, taşıma ekipmanlarının belirlenmesi gibi bir çok ayrıntı önceden değerlendirilmesiyle depolama hizmeti verileceği gün tüm ekipman ve malzemeler önceden belirlenir.

Depolama hizmetlerinde eksperin önemi oldukça mühimdir. Çünkü taşınma öncesinde firmalar eşyanızın miktarını ve türünü bilmediğinden dolayı yanlış taşınma programı hazırlayabilmektedir. Bunun sonucunda ise yanlış malzemelerin kullanımı, yetersiz ambalajlama malzemeleri ve personel sayısının azlığını nakliye işinizi birbirine sokabilmektedir.

Eşya depolama ve taşıma hizmeti alacak olan müşterilerimize muhakkak ücretsiz ekspertiz tespitinde bulunması gerekmektedir. Eğer ekspertiz tespiti yapılmıyor, firmalar sizin eşyanız ile ilgilenmiyor ise muhatap olduğunuz firmayla çalışmamanızı öneriyoruz. Ayrıca uygun fiyat veren firmaların “Ücretsiz eksper isteyin” hizmetiyle yurt içi ve yurt dışı şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta istediğiniz an, ne kadara ve ne şekilde taşınabileceğinizi öğrenme fırsatı yakalayın.

Birlik Depolama olarak amacımız müşterilerimizin profesyonel düzeyde, kaliteli olarak eşya taşımacılığı hizmeti almalarıdır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Biz Sizi Arayalım?

Esyadepolama.org © Birlik Depolama Bir Destan Taşımacılık İştirakidir.