+905336832350
info@aniturnakliyat.com

Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları için Arayınız

Eşya Depolama Hizmeti

Kiralık eşya depomuza konulacak parçalara karar verildikten sonra eşyalarınız profesyonel taşıma malzemeleri ile sarılarak zarar göremeyecek hale getirilecek, kutuya koyulacak küçük eşyalarınız ise dikkatlice gerekli koruyucu malzemeler kullanılarak kutulara yerleştirilecektir. Demonte edilmesi gereken mobilyalarınız getirdiğimiz ekipmanlar ile konusunda tecrübeli kişiler tarafından sökülerek teslim alınmaya hazır hale getirecektir.

Konusunda eğitim almış taşıma uzmanlarımız eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde özel donanımlı araçlarımıza taşıyarak sabitleyip depomuza doğru yola çıkacaklar. İstanbul merkezlerimize yakın illerden ve bu illerin tüm ilçelerinden gelip eşyalarınızı alıp depolayabiliriz.

Eşya Depolama sektöründe 25 yılı aşkın süredir en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Uzman personellerimiz ve geniş araç filomuzla her zaman en iyi depolama hizmetini sunuyoruz. Tamamen profesyonel bir nakliyat süreci yaşamak istiyorsanız kurumsal bir firmayı tercih ederek bu zorlu süreci sorunsuz halledebilirsiniz.